League of Legends

Oyunfor.Crew-Team AURORA karşılaşmasında puanlar paylaşıldı

Altıncı haftanın ikinci günü Oyunfor.Crew-Team AURORA karşılaşmasıyla başladı. Zorlu karşılaşmada gülen taraf olmadı ve takımlar birer puanı paylaştı

Karşılaşmada heyecan daha seçim-yasaklama ekranında başladı. Naehyun, Talon kitlerken karşısında Godbro Sama, Ekko seçimide bulundu. AURORA maça harika bir orta koridor baskısı ve agresiflikle başladı. Godbro ve Ruvelius’a giden skorlarla güçlenen AUR, üst koridorda ilk kule kanını alarak rüzgarı arkasına aldı. CRW ise buna Alev Ejderi’yle karşılık vererek dezavantajını minimuma indirdi. Orta oyundaki takım savaşlarında Talon ve Tristana’dan maksimum verim alan CRW karşılşamada kontrolü ele geçirdi. Madness’ın Tristana’sına bir türlü ulaşamayan AURORA, takım savaşlarında geride çıkmaya devam etti. 29. dakikada Baron güçlendirmesini alan CRW, stabil ve olgun oyununu sürdürerek 36.dakikada karşılaşmayı bitirdi. Madness, 10-1-6’lık Tristana oyunuyla maçın adamı oldu.

İkinci karşılaşmada da yasaklama-seçim ekranındaki Godbro-Naehyun gösterisi devam etti. Godbro Sama, Quinn seçerken Naehyun Zed’de karar kıldı. Yetenekler büyük olunca karşılaşmada agresflik de hat safhada oldu. Alt koridorda AUR Kog’maw-Janna ikilisiyle harika bir oyun sergiledi. Sıra sıra düşürdüğü kulelerin yanında, nişancısına giden arka arkaya skorlarla AUR takım savaşlarında üstünlüğünü hissettirmeye başladı. Dakika yirmide Baron’a başlayan AUR, güçlendirmeyi Zed’e çaldırsa da savaştan üstün çıkmayı başardı. Çaldığı baron CRW’un ömrünü sadece  bir kaç dakika uzattı. Ruvelius’un Kog’Maw’ına dur diyemeyen CRW, dakika 22’de orta koridor inhibitörünü dakika 26’da oyunu kaybetti. Maçın adamıysa 2-1-10’luk Janna oyunuyla Zergsting oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir