Counter-Strike: Global Offensive

100 Thieves, CS:GO takımı kurdu

Bu yıl NA LCS’te boy gösterecek yeni takımlardan biri olan 100 Thieves, Counter-Strike: Global Offensive sahnesine giriş yaptığını duyurdu.

Espor geliştikçe sahneye giriş yapan yeni takımların sayısı da hızla artıyor. Bu yılın en çok konuşulan olaylarından biri olan Kuzey Amerika franchising sistemi sayesinde League of Legends arenasına giriş yapan NBA takımlarından biri de Cleveland Cavaliers’tı. 100 Thieves adı ile şampiyonluk yarışında yer alacağını duyuran ekip, Ryu, Ssumday, Meteos ve Aphromoo gibi yıldız isimlerle anlaşarak iddialı bir kadro kurdu. Bu sabah resmi sosyal medya hesaplarından açıklama yapan 100 Thieves, CS:GO sahnesine de giriş yaptıklarını takipçileriyle paylaştı.

CS:GO sahnesine sıkı bir giriş yapan 100 Thieves, eski Immortals takımı oyuncularının tamamıyla anlaşmaya vardı. Buna göre Vito “kNg” Giuseppe, Henrique “HEN1” Teles, Lucas “LUCAS1“, Lincoln “fnx” Lau ve Bruno “BIT” Fukuda gelecek yıl 100 Thieves markası ile turnuvalarda boy gösterecek. Bu anlaşma ile Immortals’ın Brezilyalı oyunculardan kurulu CS:GO kadrosu, sahneye geri dönmüş oldu. 100 Thieves bilindiği üzere eski CoD profesyoneli Nadeshot ile Cleveland Cavaliers patronu Dan Gilbert tarafından kuruldu ve League of Legends takımı ile espor dünyasına dahil oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir