Counter-Strike: Global Offensive

Astralis ve Audi arasındaki işbirliği anlaşması duyuruldu

CS:GO sahnesinin önemli ve başarılı takımlarından Astralis, dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Audi ile sponsorluk anlaşması yaptığını duyurdu. Audi ve Astralis bu anlaşmanın Ocak ayında duyurdukları üç aylık pilot programın devamı olduklarını belirtti.

Üç aylık olan işbirliği anlaşması yaklaşık 750.000 dolar değerindeydi. Devam eden yeni anlaşmayla birlikte Audi’nin, Astralis’in yeni formalarında göğüs kısmında bulunacağı açıklandı. Espor gibi gelişen ve büyüyen bir sektörde, Audi gibi büyük firmaların bu sektöre yavaş yavaş girmeye başlamaları sektörün geleceği hakkında önemli bilgiler veriyor. Daha önce SK Gaming ve Visa arasında da bir işbirliği anlaşması imzalanmıştı. Otomobil firmalarının espora olan ilgisinin ise günden güne arttığını belirtmek gerekiyor. Son olarak BMW de EU LCS 2017 Yaz Mevsimi Finali’ne sponsor olmuştu.

Astralis’in gösterdiği performansla birlikte, dünya devi otomobil firması pilot programın sonuçları incelendiğinde, sonuçlardan ve anlaşmanın etkilerinden oldukça memnun olduğunu basın açıklamasında duyurdu.

Astralis, 2017 yılında ELEAGUE Major: Atlanta 2017, IEM Masters XI başta olmak üzere önemli Premier turnuvaları kazanma başarısı gösterdi.

İşbirliği anlaşmasının detayları tam olarak açıklanmadı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir