Counter-Strike: Global Offensive

StarLadder Berlin Major duyuruldu

2019’un 2. CS:GO majör turnuvası olacak olan StarLadder Berlin Major, 20 Ağustos’ta Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleşecek. 

Valve’nin düzenlediği 15. majör turnuvası, StarLadder sponsorluğunda Berlin’de olacak. Starladder’in baş yöneticisi Alexander Chegrinez “Mükemmel bir topluluğu böyle bir mekanda ağırlayacağımız için onur duyuyorum. CS:GO hayranlarına etkilemek ve unutulmaz bir majör turnuvası yaşatmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi. StarLadder Berlin Major’un minör elemeleri Temmuz’uz 17’inde başlayacak. Ana turnuva ise 20 Ağustos’ta Challengers Aşaması ile izleyicilerle buluşacak.Turnuva aşamalarının tarihler ise şu şekilde;

  • Temmuz 17-21 – Avrupa ve Amerika Minör Elemesi
  • Temmuz 24-28 – CIS ve Asya Minör Elemesi
  • Temmuz 29 – Minör Üçüncüleri Elemesi
  • Ağustos 20-25 – Challengers Aşaması
  • Ağustos 27-Eylül 1 – Legends Aşaması
  • Eylül 5-8 – Champions Aşaması

Turnuvanın minör elemeleri de, elemeyi geçen takımların vize problemi yaşamaması için Berlin’de düzenlenecek. Ana etkinlik 14,000 kişi kapasiteli Mercedes-Benz Arena’da sahne alacak. Mercedes-Benz Arena geçen sene PUBG Global Invitational’a ev sahipliği yapmış ve güzel bir turnuva izlemiştik. StarLadder Berlin Major için biletler Nisan 2019’da satışa sunulacak. Ana turnuvanın ödül havuzu 1,000,000 dolar, minör turnuvaların ödülü ise her bölge için(Avrupa, Amerika, Asya ve CIS) 50,000 dolar olarak belirlendi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir