Counter-Strike: Global Offensive

Immortals, SK Gaming’den ayrılan CS:GO kadrosunu bünyesine kattı

Kuzey Amerika organizasyonlarından Immortals, SK Gaming’den ayrılan Brezilyalı oyunculardan oluşan kadroyu bünyesine katarak CS:GO sahnesine dönüş yaptı. 

Yaşadığı dramanın ardınan bir süre CS:GO’dan uzak duran organizasyon, güçlü bir kadroyla geri dönüyor. Made in Brazil (MIBR) markası altında mücadele edecek olan takımda Gabriel “FalleN” Toledo, Marcelo “coldzera” David, Fernando “fer” Alvarenga, Ricardo “boltz” Prass, Jake “Stewie2k” Yip ve koç Ricardo “dead” Sinigaglia yer alıyor.

Ek olarak Immortals menajeri lurppis de Los Angeles’taki MIBR takım evine geçiş yapacak. Oyuncular bir sonraki büyük CS:GO turnuvası ESL One Cologne’a hazırlanmaya başladı. Turnuva 3-8 Temmuz tarihleri arasında Almanya’daki Lanxess Arena’da düzenlenecek ve 16 takım şampiyonluk için yarışacak.

Bu kadro transferinin yanı sıra takım Tinder ve Betway’i de MIBR’nin sponsorları olarak sektöre dahil etti. MIBR’nin hali hazırda Razer, Mountain Dew ve K-Swiss ile sponsorluş anlaşması bulunuyor. İnsanlarla tanışma uygulaması Tinder ise kısa bir süre sonra Plus ve Gold servislerinde espor ile ilgili çekilişker gerçekleştirecek ve MIBR’a özel içerikler üretecek.

FalleN, coldzera ve fer üçlü geçtiğimiz yıllarda SK’nın başarısında büyük bir rol oynamıştı. Oyuncular 2017 yılında sekiz uluslararası turnuva kazanmıştı. Geçtiğimiz Ocak ayında ELEAGUE Boston Major’ı kazanan Stewie2k de bu oyunculara katıldı.

Immortals son olarak geçtiğimiz yıl Temmuz ayında PGL Krakow Major turnuvasında başarı elde etmiş fakat kadro oyuncuların davranışları yüzünden dağılmıştı. Altı aylık bir aranın ardından organizasyon tekrar sahneye döndü.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir