Counter-Strike: Global Offensive

MAJ3R ‘den eX-SS ayrılığı hakkında açıklama

Eski SpaceSoldiers CS:GO oyuncusu Engin ‘MAJ3R’ Küpeli’den Twitter üzerinden eX-SpaceSoldiers takımından ayrılması hakkında açıklamalarda bulundu.

MAJ3R ‘in yayınladığı Tweet şöyle:

”Herkese merhaba, üzülerek belirtmek istiyorum ki takım arkadaşlarımla olan yolun sonuna geldim. İki yıl önce SpaceSoldiers ile bir sözleşme imzalamıştım. Arkadaşlarımla birçok şey yaşadım. Her şeyimi Fransa’da bırakıp Türkiye’ye geldim. Takım olarak birçok engelle karşılaştık fakat bugün ayrılırken sadece iyi anılarımızı hatırlamak istiyorum. Kötü anıları hatırlamak beni üzüyor. Türkiye’ye gelirken hiçbir şeyim yoktu fakat bugün buradan ayrılırken bir insanın isteyebileceği her şeye sahibim. Dostluğu takım arkadaşlarımla buldum. Bir eş edindim ve hayatın en güzel hediyesi olan bir çocuğa sahibim. Ayrıca iki yıldan beri Dünya’nın en iyi CS:GO takımlarına karşı Türk bir takımla oynadım ve bu beni çok gururlandırıyor.

Önümüzde birçok engel vardı fakat elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bu güzel hikayenin arkasında ise tüm bu övgüyü hak eden tek bir isim var: Can Polat ‘hardstyle’ Yıldıran. Seninle çalışmaktan ve bu güzel işleri yaptığım için o kadar gururluyum ki anlatamam. Türkiye için yaptıkların paha biçilemez. Ayrıca bana inandığın için ne kadar minnettar olduğumu anlatamam.  İki yıldır bizim için yaptığın tüm şeyler için kitap bile yazabilirim. Bizim için tereddütsüz elinden gelenin en iyisini yaptın. Senin de bildiğin üzere sen de dahil hiçbir şeyimiz yoktu. Tüm bu işi tek başına yaptın ve en azından kendinle yaptığın bu işler için gurur duymalısın.

Bu yolculuğun sonuna gelmek ve takımın kaptanı olarak bu takımdan ilk olarak ayrılmak beni içten içe bitiriyor. Bu zor kararı kendim için değil kızım için verdim. Elimden gelenin en iyisini yaptım. Ve biliyorum ki sizler de elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Dünya’ya ve bu yaşama karşı birlikte savaştık. Ben bir savaşçıyım ve daha güçlü geri döneceğim. Tekrar başarılı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Kendinize iyi bakın, hayat çok değerli keyfinize bakın!”

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir