Counter-Strike: Global Offensive

Neymar instagram hesabında 1v5 kazandığı raundu paylaştı

CS:GO ile yakınlığı bilinen Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar, instagram hesabından 1v5 durumundayken kazandığı raundu paylaştı.

Paris Saint-Germain oyuncusu Neymar, instagram hesabından paylaştığı postta, Mirage haritasında takımı 13-5 öndeyken 1v5 durumunda kazandığı raundu paylaştı. 7 canı varken 4 rakibini AWP ile öldürdükten sonra B’ye bombayı kuran yıldız oyuncu, son rakibinin sesinin duyunca rakibini bekledi ve rakibi bıçak ile öldürdü. Neymar paylaştığı postun devamında oynadığı takımın kadrosunu da paylaştı. Paylaştığı kadroda Manchester City’nin oyuncusu Gabriel Jesus ve Palmeiras oyuncusu Lucas Lima gibi ünlü isimler bulunuyor. Diğer iki takım arkadaşı ise yakın arkadaşı Raphael Costa ve Brezilyalı futbolcu Bruno Agnello idi.

IEM Katowice 2019 CS:GO Major turnuvasında Brezilyalı ekipler MIBR ve FURIA destekleyen oyuncu, daha önce Brezilyalı CS:GO yıldızları coldzera ve Fallen ile tanışmıştı. Hatta SK gaming kadrosuyla tatilde sahne kurup CS:GO oynayan dünyaca ünlü futbolcu, Fallen ile olan yakınlığıyla biliniyor. CS:GO, Fortnite’ın popülerleşmesiyle ünlü sporcuların ilgisini kaybetmişti. Fakat Fortnite’ın popülerliği Neymar’ı etkileyememiş gibi görünüyor. Şu anda ayak bileğinde sakatlığı bulunan Neymar’ın, sahalara dönebilmesi için en az iki ay daha zamanı olduğu düşünülüyor. Söylentilere göre ünlü futbolcunun sözleşmesinde “Kendini kötü hissettiğinde CS:GO oynayabilir” anlaşması bulunuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

AWP on FIRE 🔥 Meu squad : @raphacosta013 @dejesusoficial @lucaslima @brunoagnello

EneJota 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir