Counter-Strike: Global Offensive

tarik, GG Masters turnuvasında Space Soldiers ile mücadele etti

Geçtiğimiz ay Counter Logic Gaming’in başlangıç beşinden ayrıldığını açıklayan tarik, GG Masters turnuvasında D grubunun son mücadelesinde ülkemizin başarılı CS:GO takımı Space Soldiers ile mücadele etti.

Kuzey Amerika takımlarından CLG ile uzun bir süredir profesyonel sahnede oynayan tarik, geçtiğimiz aylarda sahneye ara vereceğini açıklamıştı. Dün Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile ülkemizin takımı Space Soldiers ile GG Masters turnuvasında oynayacağını belirten oyuncunun bu tercihi sürpriz oldu diyebiliriz. Türk CS:GO sahnesi ile birçok bağlantısı olduğu bilinen oyuncu, turnuvanın D grubundaki son maçında takımımızla sahaya çıkarken, ekip rakibi Team Spirit’e Cobblestone (16-13) ve Mirage (22-20) haritalarında 2-0 mağlup oldu. Takım ise maçlar oynandıktan sonra tarik’e Facebook üzerinden elinden geleni yaptığı için teşekkür etti.

Başarılı oyuncu CLG ile birçok major turnuvaya katılmıştı. Oyuncu, CLG ile son olarak ESL One: Cologne 2016 turnuvasında 13.-16. sıralamasını almıştı. tarik’in CLG ile kontratı devam etmesine rağmen oyuncu aktif olarak turnuvalarda mücadele etmiyor.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir