Dota 2

Alliance’da kadro değişikliği bitmiyor

Geçtiğimiz aylar içerisinde sıklıkla kadro değişikliğine uğrayan Alliance takımı, yeni bir kadro değişikliği daha yaptı. Mynuts takımdan ayrılırken uzun zamandır geçici olarak takımda yer alan Niqua, resmi olarak kadroya dahil olacak.

TI3 şampiyonu Alliance son zamanlarda sürekli değişen bir kadro ile karşımıza çıkmaktaydı. Dota 2 Asya Şampiyonası elemelerinden önce EGM ve Pajkatt takıma dahil olmuştu. Fakat bu kadroyla da göz doldurmayı başaramayan İsveçli takım Niqua ile birlikte, joinDota Masters turnuvasında ikinciliği elde etmeyi başardı. MyNuts’ın kadroya dahil oluşu ise DreamLeague Season 2 LAN için tam bir kadroya ihtiyaç olunmasına dayalıydı.

Alliance, MyNuts ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Fakat Alliance destek oyuncusu Akke’nin Twitter’dan yaptığı açıklamaya göre kadro değişikliğinin geçici bir durum olmadığı, EGM’nin offlane rolünden support rolüne geri dönülmesinin istenmesinden dolayı böyle bir değişikliğe gidildiği açıklandı.

Alliance denince akla gelen ve bir başka sevilen oyuncu olan AdmiralBulldog ise hala resmi olarak profesyonel sahneden bir süreliğine çekilmiş durumda. Buna rağmen İsveçli oyuncu son günlerde Team Tinker ile birlikte birkaç karşılaşmaya katıldı ve söylenilene göre Team Tinker’daki offlaner açığını Admiral Bulldog kapatacak.

Bütün bu kadro değişikleri sonrasında Alliance kadrosu ise şöyle:

Jonathan “Loda” Berg
Joachim “Akke” Akterhall
Pelle Olsson “Pajkatt” Lille
Niclas “Niqua” Westergard
Jerry “EGM” Lundkvist

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir