Dota 2

Aui_2000 yeni kurulan Digital Chaos’ta oynayacak

The International 2015 şampiyonu olduktan sonra takımı Evil Geniuses tarafından kadro dışı bırakılan Aui_2000, eSpor organizasyonlarında ilk defa göreceğimiz Digital Chaos ile Dota 2 serüvenine devam edecek. Shannon Scotten tarafından kurulan Digital Chaos bu akşam itibariyle Dota 2 profesyonel sahnesine adımını attı.

Arteezy’nin Team Secret’dan olaylı bir şekilde ayrılarak Evil Geniuses’a transfer olmasının ardından Aui_2000 takımdan çıkarılmıştı. Şampiyon olduktan sonra takımdan atılan Aui, bu duruma tepkisini sosyal medyadaki paylaşımlarıyla göstermişti. Oyuncu öfkeli bir kaç tweet’in ardından yeni bir takım bularak Dota 2’ye devam edeceğini bildirmişti. Birkaç söylentinin ardından bugün gelen açıklamayla Aui_2ooo’ın yeni takımı belli oldu. Profesyonel sahnede ilk defa yer alacak Digital Chaos, Kuzey Amerika’da mücadele edecek.

Bu yeni takımın kadrosunda ise oldukça ilginç oyuncular yer alıyor. Kurulan kadroda üç tane ismini bildiğimiz profesyonel tecrübeye sahip oyuncu bulunurken iki tane de Dota 2 profesyonel sahnesine yabancı oyuncu bulunuyor. Bu iki yeni oyuncudan biri Dota 2 takipçilerinin yakından tanıdığı genç yetenek Sumail’in abisi Yawar ‘Yawar‘ Hassan iken diğeri Dat Quoc ‘Biryu‘ Ham. Takımın tecrübeli oyuncuları arasında ise son International şampiyonu Aui_2000, offlane oyuncusu Kanishka ‘BuLba’ Sosale ve taşıyıcı Tyler ‘TC’ Cook yer alıyor. Nikki ‘Sajedene’ Elise de Digital Chaos’un menajeri olarak karşımıza çıkıyor.

  • Tyler ‘TC’ Cook
  • Yawar ‘YawaR’ Hassan
  • Kanishka ‘BuLba’ Sosale
  • Kurtis ‘ Aui_2000’ Ling
  • Dat Quoc ‘Biryu’ Ha
  • Nikki ‘Sajedene’ Elise (menajer)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir