Dota 2

Complexity Gaming yeni Dota 2 kadrosunu açıkladı

Kuzey Amerika’nın iddialı Dota 2 takımlarından Complexity Gaming yeni kadrosunu açıkladı. Genel Menejer Kyle Bautista, dağılan Ninjas in Pyjamas’dan Linus “Limmp” Blomdin ve Simon “Handsken” Haag’ın takıma katıldığı belirtti. Ayrıca stand-in olarak oynayan Rasmus “Chessie” Blomdin de takıma kalıcı olarak katıldı.

2011-2012 yılında oldukça popüler olan ancak Dota 2’nin çıkışı ile piyasadan neredeyse tamamen silinen Heroes of Newerth’in efsane takımı “StayGreen”in efsane kadrosu da böylelikle Dota 2 çatısı altında birleşmiş oldu. 2012’de HoN sahnesinde 5 tane LAN turnuvası kazanan takımdan sadece Mynuts, CoL’in yeni kadrosunda bulunmuyor. Bilindiği üzere Mynuts, Alliance’da oynamakta.

Kyle Bautista’nın açıklaması ise şu şekilde:

“Chessie, Limmp ve Handsken’in takıma katılmasından büyük heyecan duyuyoruz. Handsken, takımın ihtiyaç duyduğu sağlam, iyi oyun içi iletişime sahip bir support oyuncusu. Limmp ise 8000 mmr puanına sahip bir oyuncu, bunun da sıradaki Major turnuvasında şampiyonluk anlamına geleceğine inanıyoruz. Luis’e (Zyzzy) de takımın değişim sürecindeki yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.”

Complexity Gaming’in yeni kadrosu şe şekilde:

Sweden Rasmus ‘Chessie’ Blomdin
Sweden Linus ‘Limmp’ Blomdin
United States Kyle ‘swindlemelonzz’ Freedman
United States Zakari ‘Zfreek’ Freedman
Sweden Simon ‘Handsken’ Haag
Mexico Luis ‘ZyzzY’ Perez – yedek

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir