Dota 2

Dota 2 New Bloom 2015 fragmanı yayınlandı

Dota 2 Asya Şampiyonası’nın son gününde Dota 2 oyuncuları ve severleri için mükemmel Dota 2 oyunlarının yanında sevindirici bir haber daha vardı. EG’nin turnuvanın galibi olduğu günde New Bloom 2015’in fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda Yıl Canavarı tekrar dönüyor ve buna ek olarak yeni kahraman Winter Wyvern’ın geleceğinin ve Crystal Maiden için yeni arcana setinin sinyalleri veriliyor.

Valve, Dota 2 camiasını nasıl mutlu edeceğini gayet iyi biliyor. Binlerce Dota 2 severi bilgisayar başına kilitleyen Dota 2 Asya şampiyonası’nın ardından New Bloom fragmanı çıktı. VG ‘nin zor dakikalar geçirdiği final maçlarının oynandığı günde, dünyanın her yerinden izleyiciler bu heyecan verici güncellemenin fragmanını izleme fırsatını buldu. Bu ayın sonlarına doğru yapılacak olan güncellemenin fragmanı oldukça kısa olsa da Valve yıllık yapılan bu güncellemenin fragmanında büyük ipuçları verdi.

Fragmanda 2014 yılında yapılan New Bloom etkinliğinde savaştığımız Yıl Canavarı’nın geri döneceğinden bahsediliyor. Ancak bu sefer etkinlikteki amacımız Yıl Canavarı ile savaşmak değil onu terbiye etmek olacak. Bu etkinlikten pek hoşlanmayan oyuncuları da yeni kahramanın ortaya çıkışı sevindirecek. Fragmanda Yıl Canavarı’nın üzerinden uçarak geçen ejderha (Dota 1’den tanıdığımız Winter Wyvern) Dota 2’ye sonradan katılan kahramanlardan birisi olacak ve Merle Danrdige tarafından seslendirilecek. Fragmanın son sahnesinde ise Crystal Maiden’ın görüntüsünün değiştiği fark ediliyor ve bu da yeni Crystal Maiden arcana setinin habercisi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir