Dota 2

StarLadder 11. sezonda ikinci günün sonuçları

StarLadder 11. sezonda ikinci günün sonuçları belli oldu ve iki takım turnuvaya veda etti. Hellraisers ve Power Rangers oynadıkları alt eleme maçlarında kaybederek turnuvadan elendi.Bugünkü maçlarda Empire ve NİP rakiplerini alt ederek bir sonraki tura adlarını yazdırdı.  Özellikle Empire’ın NA’Vi ye karşı aldığı ezici galibiyetler güne damgasını vurdu.

Turnuva sabah yapılan alt eleme maçlarıyla başladı. Günün ilk maçı olan Team Fire – Hellraiser maçında Team Fire rakibini 2-0’lık seriyle geçerek turnuvadaki şansını sürdürüyor. İkinci  karşılaşmada ise Kore takımı MVP.Phoenix, PR’yi yenerek Kiev’deki ilk galibiyetinin heyecanıyla turnuvaya devam edecek.

Team Empire Natus Vincere maçında favori,  Rus takımı Team Empire olarak gösteriliyordu. Asya Şampiyonası elemlerinde kaybettiği serinin acısını burada çıkartan Team Empire, Natus Vincere’ı 2-0’lık skorla geçti. Günün son maçı olan NiP – Asus.Polar cephesinde de Ninjas in Pyjamas takımı 2-0’lık rahat bir galibiyetle turnuvada yoluna devam ediyor.

Yarın turnuvada günün erken saatlerinde eleme maçları yapılacak ve kazananlar şanslarını zorlayacak ve kaybedenler ise evine dönecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir