Dota 2

Dota 2 takımı Monib Baray dağıldı

Profesyonel oyuncu ve spiker Merlini’nin Twitter adresinde yaptığı açıklamaya göre, bir parçası olduğu Monib Baray takımı resmi olarak dağıldı. Böylece bir süredir profesyonel sahneye geri dönme hedefleri olan Merlini’nin, bu hedefini gerçekleştirmek için başka bir takım bulması gerekecek.

The Summit 3 Amerika Ön elemelerinde mücadele veren Monib Baray daha ilk karşılaşmasında Boreal eSports’a yenilmiş ve turnuvadan elenmişti. Ayrıca dağılmadan önce Red Bull Battleground’a davet edilen takım eHug, Summoner’s Rift ve Not Today gibi takımlar karşısında 75.000 dolar ödül havuzu için mücadele verecekti. Monib Baray’ın dağılmasından sonra ise sadece dört takımın kaldığı turnuvada, Monib Baray’ın yerini hangi takımın dolduracağı ise henüz belirli değil.

Takımda yer alan, Ioannis “Fogged” Loucas, Tyler “TC” Cook, Aaron “Clairvoyance” Kim, Ben “Merlini” Wu ve Monib “Monib” Baray gibi yetenekli oyuncuların ise biri dışında nasıl bir şekilde yollarına devam edecekleri kesin değil. StarLadder’da geçici olarak compLexity Gaming’de yer alan Fogged dışında diğer oyuncular takım arayışına girmemiş gibi görünüyor. dotA günlerinde ise adından çokça bahsedilen Merlini’ni ise, profesyonel sahneye geri dönüşünü gerçekleştirmek için yakın bir zamanda başka bir takıma katılabilir.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir