Dota 2

Fnatic Dota 2 takımında yaprak dökümü

Fnatic Dota 2 takımı  yaptığı açıklamayla, Jimmy “DeMoN” Ho, Marc Polo “Raven” Luis Fausto ve Nico “eyyou” Barcelon ile yollarını ayırdıklarını duyurdu. 

Yaklaşık üç ay önce  takımdan ayrılan Djardel Jicko B. “DJ” Mampusti, Adam Erwann Shah “343” bin Akhtar Hussein ve Zheng “MidOne” Yeik Nai yerine arayışlarını sürdüren ve takıma yarar sağlayacak oyuncular bulmaya çalışan Fnatic, bu süreçte DeMon, Raven ve eyyou ile anlaşmaya varmıştı. Ancak istediği sonuçları bir türlü alamayan ve başarısız bir sezon geçiren ekip bu üç oyuncuyla yollarını ayırmaya karar verdi.

Böylece Fnatic takımı yeniden iki Malezyalı oyuncusu Chai ‘Mushi‘ Yee Fung ve Khoo ‘Ohaiyo‘ Chong Xin etrafında kuracak ve yeni transferleriyle turnuvalarda başarı kovalayacak.

Takımdan ayrılan üç oyuncu da Fnatic ile anlaşmadan önce TNC Pro Team’de forma giymekteydi ve TI6’de ilk sekize kalmayı başararak ve bu süre zarfında favorilerden OG’yi yenerek büyük sürprize imza atmışlardı. Ayrılığın ardından Raven yeniden eski takımı TNC ile anlaşmaya varırken DeMoN ve eyyou’nun nasıl bir gelecek planı çizecekleri henüz belli değil.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir