Dota 2

Ninjas in Pyjamas’da kadro değişikliği yaşandı

Ninjas in Pyjamas kadrosunda değişikliğe giderek orta kulvar oyuncusu Joel “Apemother” Larsson ile yollarını ayırdı. Kadroda oluşan boşluğu ise Linus ‘Limmp’ Blomdin doldurdu.

Ninjas in Pyjamas, geçtiğimiz günlerde takıma katkıda bulunacağı düşüncesiyle compLexity Gaming’den Linus ‘Limmp’ Blomdin’ı kadrosuna ekledi. NiP, İsveç bir oyuncuyu transfer ederek ulusal bir takım olma özelliğini sürdürmeye devam ediyor. Ancak Limmp’ın eski takımı compLexity Gaming’de durumlar pek iç açıcı gözükmüyor. Kalan son üç oyuncusundan birini daha kaybeden compLexity Gaming’in kadrosu Kyle “swindlemelonzz” Freedman ve Zakari “ZfreeK” Freedman’dan oluşuyor.

coL takımının yöneticisi Kyle “Beef” Bautista, Limmp’in takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak şu sözleri sarf etti. “Bir takım arkadaşı kaybettiğimiz için üzülsek de Limmp için hayatında ve NiP takımında başarılar dilerim. coL’dan bahsedecek olursak hiç bir zaman pes etmeyeceğimizi belirteyim. Önümüzde uzun ve zor bir yol var ve biz bunun üstesinden gelecek güce ve yeteneğe sahip olduğumuzu biliyoruz. Dota 2 sahnesinde dünya gücü olmak için elimizden geleni yapacağız. Bizi destekleyen bütün hayranlarımıza teşekkür ediyoruz.” Aynı şekilde NiP de eski oyuncusu için başarılar diledi.

Ninjas in Pyjamas kadrosu:

  • Linus ‘Isola’ Svensson (yönetici)
  • Adrian ‘Era’ Kryeziu
  • Simon ‘Handsken’ Haag (k)
  • Elias ‘Sealkid’ Merta
  • Jonas ‘jonassomfan’ Lindholm
  • Linus ‘Limmp’ Blomdin

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir