Dota 2

TC, Team Fire’dan ayrıldı

Tyler “TC” Cook’un yayını üzerinden yaptığı açıklamaya göre Team Fire’dan ayrıldığı ve yeni bir takıma geçmeden önce profesyonel sahneye bir süre ara vereceği öğrenildi.

Yayını üzerinden yaptığı açıklamayı ayrıca Twitter hesabı üzerinden de doğrulayan Tyler “TC” Cook, Team Fire ile yollarını ayırdığını açıkladı. Ayrıca uzun süredir oynadığı sırtlayıcı ve orta kulvar oyuncusu rolünden zor kulvar pozisyonuna geçmeyi planladığını belirtti. Aldığı kararın bir oyuncu olarak gelişmesine yardımcı olacağını açıklayan TC ayrıca ekledi: ” Oyun tarzımın zor kulvar ile oldukça uyumlu olduğunu düşünüyorum ve oldukça heyecanlıyım.”.

TC’nin yerini doldurmak üzere Team Fire henüz bir açıklama yapmadı fakat BountyHunter America Showdown karşılaşmalarında, eski Sneaky Nyx Assassin oyuncusu Braxton “Brax” Paulson ile birlikte mücadele etti.

Dota kariyerine uzun bir süre önce başlamış olan ve Team Liquid gibi takımlarda Max “qojqva” Broecker gibi oyuncularla birlikte aynı takımda yer almış olan tecrübeli oyuncu, istenilen performansın alınamaması sonucu dağılan Team Liquid Dota 2 ekibinden sonra Sneaky Nyx Assassin takımına katılmıştı. Bu takım ise sonrasında bir kaç kadro değişikliği sonucunda Team Fire ismini almıştı.

TC takımdan ayrıldıktan sonra Team Fire’ın şimdiki kadrosu ise şöyle:

Mike “ixmike88” Ghannam
Brian “fluffnstuff” Lee
Chris “Ush-” Usher
Ioannis “Fogged” Loucas

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir