Dota 2

Vega Squadron ve Fnatic kadrosunu koruyor

Frankfurt Major 2015 tüm hızıyla sürerken, turnuvaya katılamayan ve turnuvadan elenen takımlardan transfer haberleri gelmeye devam ediyor.

Doğu Avrupa takımları içinde umut vaadeden isimlerin başında gelen Vega Squadron, kadrosunu koruyacağını açıkladı. Frankfurt Major’u 9-12. sırada bitiren ekip, resmi Facebook sayfasından herhangi bir oyuncu değişikliğine gidilmeyeceğini duyurdu. Genel menajer Vanja Simunec’in açıklaması şöyle:

Frankfurt Major’de ne kadar iyi veya kötü de olsak kadromuzda değişikliğe gitmek gibi bir planımız yok. Bu turnuvadan beklentilerimiz daha büyüktü ancak işler her zaman düşündüğünüz gibi gitmiyor. Biz Vega olarak bir arada durmaya devam edeceğiz. Oyuncularımızın potansiyeline, arkadaşlıklarına ve takım kimyasına inancımız tam. 1 yaşından daha kısa ömürlü bir takım olarak hala çok genciz, buna rağmen oldukça çarpıcı başarılara imza attık ve Dünya’nın en iyi 10 takımı arasında anılıyoruz. Bu performansı devam ettireceğimize ve gelecekte daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Bu Major turnuvası oyuncularımız için büyük bir tecrübe oldu ve kesinlikle hepimize artı bir değer kattı.

Fnatic cephesinden ise resmi bir açıklama gelmemekle beraber tecrübeli oyuncu Ohaiyo, yabancı bir e-Spor magazinine verdiği röportajda takımın aynı kadro ile yola devam edeceğini duyurdu.

Dota 2 arenasındaki takımlarla ilgili tüm güncel gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir