Dota 2

Dota 2’ye yeni kahraman: Arc Warden

Bir süredir heyecanla beklediğimiz Dota 2 6.86 patch’i yarın sabaha karşı sunucuya yüklenecek. Dota 2’nin gördüğü en kapsamlı güncellemelerden biri olan patch ile uzun zaman sonra oyuna yeni bir de hero katılıyor. Dota 1 zamanında yine sonradan oyuna dahil olan güçlü Arc Warden, 6.86 ile Dota 2’deki yerini alıyor.

Carry rolünde bundan sonra sık sık karşılaşacağız gibi duran Arc Warden’ın oldukça güçlü büyüleri bulunuyor ama kahramanın ulti’si en can alıcı özelliği. Kendisinin bir ikizini yapan Arc Warden, tüm eşyalara ve silahlara sahip bu klonu ile hiç bekleme süresi olmadan savaşabiliyor. Stratejik anlamda birçok şeyi değiştireceğine şüphe yok.

Bunun dışında Dota 2 ekibinin “Gücün Dengesi” adını verdiği yeni patch ile birlikte Zeus’un Arcana’sı oyuna dahil oluyor. Patch’in getirdikleri ise bitmiyor; The International 2015 Compendium sahipleri, 6.86 ile çöl tarzı bir arazide oynama şansı elde ederken, Faerie Fire, Dragon Lance, Aether Lens ve Iron Talon adında dört yeni eşya da oyuna katılıyor.

Death Prophet, Faceless Void, Lone Druid, Rikimaru ve Doom da yeniden elden geçirilen kahramanlar olmuş durumda. Daha detaylı bilgilere, 6.86 patch özetimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir