Haber

PS Plus haftasonu herkese ücretsiz oluyor

Sony Computer Entertainment Europe, tüm PS kullanıcıları için kaçırılmaz bir fırsat olarak çevrimiçi çok oyunculu modlar gibi PlayStationPlus’ın (PS Plus) tüm özelliklerine, 13 Şubat Cuma saat 8’den, 16 Şubat Pazartesi saat 8’e kadar, yani tüm hafta sonu boyunca erişim hakkı sunacağını duyurdu.

Bu inanılmaz fırsat tüm PS4 sahipleri için geçerli ve hiçbir kayıt işlemi gerektirmiyor. Oyununuzu bir üst seviyeye çıkarın ve bu sınırlı süreli fırsat ile Destiny, Far Cry 4, Grand Theft Auto V ve EA SPORTS FIFA 15  gibi üst düzey oyunların ayrıcalıklı çok oyunculu aksiyonunu deneyimleyerek tüm dünyadan oyuncularla birlikte mücadele edin. Ücretsiz Çevrimiçi Çok Oyunculu fırsatı, PS Plus üyelerinin Oyunu Paylaş özelliğini denemelerine de imkân tanıyacak. Oyuncular kontrol cihazlarını bir arkadaşına vererek zor bir yeri geçmeleri için yardım isteyebilecek ya da arkadaşı oyuna sahip olmasa bile Çevrimiçi Çok Oyunculu oturumlara katılması için davet edebilecekler.

PS Plus üyeleri, PS4 çevrimiçi çok oyunculu erişimin yanı sıra üye oldukları süre boyunca oynayabilecekleri her ay iki PS4, PlayStation3 ve PlayStation Vita oyununu indirebilecek; bu da toplamda sadece PS4 için yılda 24 oyun demek! En son dâhil olan PS4 oyunları, çok beğenilen dövüş oyunu Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition ve infamous First Light. Buna ek olarak PS Plus üyeleri, özel PlayStation Store indirimlerinin keyfini çıkarabilecek ve bulut oyun deposuna özel erişim hakkına ve çok daha fazlasına ayda sadece 19,99 TL fiyatla sahip olacaklar. Daha fazla tasarruf etmek için kullanıcılar üç ayda 44,99 TL ya da bir yıllık abonelik için 149,99 TL ödeme seçeneğine sahipler.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir