Haber

Hearthstone’da Tawern Brawl’a Co-op oyun modu geldi

Oyuna gelen yeni mod ile Hearthstone’da bir başka oyuncuyla takım oluşturma deneyimini, en azından bu haftalık için, yaşayabileceğiz.

Tavern Brawl, Hearthstone’da normalde iki oyuncuyu özel kartlarla, kurallarla, hatta bazen önceden belirlenmiş decklerle karşı karşıya getiren bir oyun modu. Bu haftaki Tavern Brawl ise şu ana kadarki en özel görevlerden birisi olarak göze çarpıyor. İki oyuncu, yeni modda takım oluşturarak Gearmaster Mechazod’u yenmeye çalışıyor.

İlginç nokta ise bu etkinliğe özel Hearthstone’un düzeninin değişmeyecek olması. Oyuncular normal bir karşılaşma gibi masanın karşı taraflarında oturmaya devam edecek. Bunun yerine Gearmaster Mechazor sıradan bir minion gibi masada belirecek ve oyuncuların sırasının değişmesi gibi saldırdığı oyuncu da sıra ile değişecek. İki oyuncu da daha önceden hazırlanmış deck kullanarak GearMaster Mechazod’a saldıracak ve takım arkadaşını hayatta tutmaya çalışacak. İki oyuncudan birinin kaybetmesi durumunda maç sona erecek. İyi haber ise, Mechazod’u öldürüp öldürmemenizden bağımsız bir şekilde, iki oyuncu da Tavern Brawl kartı ile ödüllendirilecek.

The Mechazod Tavern Brawl, Hearthstone’a geleceği uzun zamandır konuşulan Co-op modunun bir öncüsü niteliğinde. Geçtiğimiz yılki Gamescom’da bu konu ile ilgili bir açıklama yapan Yong Woo, “Hearthstone’da yapmak istediklerimizin bir listesi var ve hepsi de harika şeyler. Co-op da bu isteklerimizden bir tanesi.” demişti.

Mechazod Tavern Brawl, 9 Kasım Pazar gününe kadar Hearthstone’da oynanılabilir.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir