Haber

Heroes of the Storm’da 1 Nisan şakası

Git gide sesini duyuran ve beta keylerinin dağıtılmasında sonra birçok yeni oyuncuyla buluşan Heroes of the Storm da 1 Nisan’dan nasibini aldı. Geçici bir süreliğine “Big Head” yani “Koca Kafa” modelleri Heroes of the Storm’a dahil edildi.

Yeni eklenen ve kahramanların baş modellemelerini anormal bir şekilde büyük bir duruma getiren Big Head modu, oyuna girdiğinizde direkt aktif hale gelmiyor. Bu yeni modellerin aktif hale gelmesi için birbirinden değişik temalara sahip olan haritalardan birinde bir oyuna katılmanız gerekiyor. Başarılı bir şekilde oyuna girdikten sonra ise yeni modellerin tadını çıkarabilir ve Diablo’nun koca kafasına gülebilirsiniz. Henüz kalıcı veya açılıp kapanabilir bir özellik olup olmayacağı bilinmeyen yeni modeller ise çoğu oyuncunun hoşuna giderken, bu durumdan hoşnut olmayan oyuncular da oldu.

Tabi yeni gelen patch sadece Big Head modellerini içermiyor. Kahramanların özellikle saç, boynuz vb gibi kısımlarının doku kalitesi gözle görülür bir şekilde iyileştirilmiş. Bu değişikler dışında ise severek oynadığımız 5vs5 haritalarında herhangi bir değişiklik yapılmamış. Big Head modellerine ek olarak kahramanları daha da komik gösteren Mini-Mount modelleri de oyuna dahil edilmiş. Kafalar büyük binekler küçük.

Henüz Heroes of the Storm ile tanışmamış olan okurlarımız ise Blizzard imzasını taşıyan bu yeni MOBA ile ilgili detaylı bilgiye ise şu linkten ulaşabilir.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir