League of Legends

100 Thieves, Akademi kadrosunu duyurdu

NA LCS’in yeni üyelerinden 100 Thieves, Akademi kadrosunu duyurdu. Sezon arası transfer döneminde hangi takımda yer alacağı merak edilen Levi de 100T’nin Akademi kadrosunda kendisine yer buldu. 

2018 yılında Kuzey Amerika League of Legends sahnesinde önemli değişiklikler yaşanıyor. Franchising’in gelmesiyle NA LCS yepyeni takımlara merhaba derken, Yükselme Ligi de kaldırıldı. Riot Games bunun yerine genç yeteneklerin yetişmesi için oldukça kritik bir adım olan Akademi Ligi’ni duyurdu. Cleveland Cavaliers tarafından desteklenen 100 Thieves franchising ile lige katılan takımlardan birisi. LCS kadrosunu açıklayan 100T, dün Akademi takımını da duyurdu. 2017 Yaz Mevsimi’nde Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Galakticos’u çalıştıran JungleJuice burada koç olarak görev alacak. Kadroda oldukça tanıdık isimler bulunuyor.

Kaizen, Rikara ve Whyin daha önce NA CS’de profesyonel kariyerlerlerine ilk adımını atmıştı. Linsanity ise son düzenlenen NA Scouting Grounds etkinliğinde yer aldı ve buradaki performansıyla 100T’de kendisine yer buldu. Kadrodaki en çok dikkat çeken isim ise Levi. Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Levi, Gigabyte Marines ile hem MSI’da hem Worlds’te mükemmel performans sergilemişti. Yıldız ormancı verdiği röportajlarda da açık bir şekilde İngilizce öğrenmek istediğini söylemişti. Oyuncunun hayranları Levi’nin LCS’te oynayabilme ihtimallerini şimdiden hesaplasa da 100T’nin Ssumday ya da Ryu’dan vazgeçme ihtimali ne yazık ki düşük.

Takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Kaizen
  • Orman: Levi
  • Orta koridor: Linsanity
  • Nişancı: Rikara
  • Destek: Whyin
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir