Kategoriler: League of LegendsLeague of Legends Haberleri

100 Thieves, Cody Sun’ı kadrosuna kattı

NA LCS’in yeni takımlarından 100 Thieves, genç nişancı Cody “Cody Sun” Sun’ı transfer ederek gelecek sezon için kadrosunu tamamladı.

Oldukça önemli transferlerin yapıldığı NA LCS’te, takımlar artık yavaş yavaş kadrolarını tamamlıyor. Team Liquid’in başı çektiği bu transfer çılgınlığında birçok takım gelecek sezon mücadele edecek kadrolarını baştan aşağı yenileme yoluna gitti. Kuzey Amerika’da bu mevsim ilk kez boy gösterecek 100 Thieves de güçlü kadrosunu Cody Sun’ı transfer ederek tamamladı. Genç nişancı sezon öncesi transfer döneminde Team Liquid’e imza atmış, ancak Doublelift’in transferi sonrası as kadroda olmayacağı belli olmuştu.

Kuzey Amerika’da küçük takımlarda oynayarak espor kariyerine başlayan Güney Koreli oyuncu, Team Imgaine, Team Frostbite ve Dream Team gibi takımların ardından Immortals tarafından keşfedildi. Olleh ile iyi bir ikili olan Cody Sun, NA LCS’in en istikrarlı alt koridorlarından biri olarak gösteriliyordu. Immortals’ın NA LCS franchising’ine kabul edilmemesi sonrası boşta kalan oyuncu, takım arkadaşlarının büyük bir çoğunluğuyla Team Liquid’e imza attı. Yapılan bu transfer hamlesi sonrası başarılı nişancının 2018 yılındaki durumu da netlik kazanmış oldu.

100 Thieves’in gelecek sezon NA LCS’te boy gösterecek kadrosu şu şekilde:

Enes Altunbaş :espor yazarı, avukat