League of Legends

All-Star 2017 Etkinliği sona erdi

Dün gece oynanan karşılaşmaların ardından All-Star 2017 Etkinliği’nde şampiyonlar belli oldu. 1v1’de Bjergsen’i 2-1 ile geçen Uzi ve LMS’i beşinci maç sonunda deviren LPL Yıldızlar Karması, turnuvayı şampiyonlukla noktaladı.

All-Star 2017’nin final gününde ilk olarak Bjergsen ve Uzi sahne aldı. Etkinliğin ilk gününde FoFo’yu mağlup eden, ardından sırasıyla Faker ve Jisu’yu deviren TSM’in yıldız orta koridoru Bjergsen, bölgesini finallerde temsil eden tek isim olmayı başardı. Uzi ise Levi, brTT ve PraY’i mağlup ederek finale adını yazdırdı. İlk karşılaşmada Zoe alan rakibini Kalista ile kesmeyi başaran Uzi, durumu 1-0’a getirdi. Ardından Bjergsen Taliyah seçerek 100 minyon skoruna oynadı ve Uzi’nin Syndra ile skor almasına izin vermedi. Son maça gelindiğinde Uzi Ryze karşısına bir kez daha Kalista tercih etti ve galibiyete ulaşarak şampiyonluk kupasını elde etti.

Bölgeler karmasının karşılaşmasında ise LMS ile LPL sahne aldı. İlk maç LMS takımının ağır galibiyetiyle sonlandı. Orta koridorda Azir oynayan FoFo’nun ve destekte Leona oynayan SwordArt’ın harika performansları galibiyette önemli rol oynadı. Ardından üst koridorda 957’nin Annie tercih ettiği karşılaşmadan galip ayrılan Çin karması seriyi 1-1’e getirdi. Üçüncü maçta benzer bir kompozisyon LMS’ten geldi. Üst koridorda Annie, aşağıda ise Miss Fortune – Thresh ikilisine yer veren ekip, ne yazık ki amacına ulaşamadı. Karşılaşma tam 1 saat 20 dakika sürdü. Dördüncü karşılaşmayı kazanan LMS, seriyi son maça getirse de Uzi ile xiye’nin etkili performanslarına karşılık veremeyince kupaya uzanamadı. Böylece Uzi hem 1-1’de hem de Çin karması ile şampiyonluğa ulaşmış oldu.

Uzi 2-1 Bjergsen

LMS 2-3 LPL

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir