League of Legends

Aphromoo, 100 Thieves’e transfer oldu

NA LCS’in çiçeği burnunda takımlarından 100 Thieves, geçtiğimiz hafta Counter Logic Gaming’den ayrılan Aphromoo’yu kadrosuna kattı.

Kuzey Amerika’da transfer çılgınlığı devam ediyor. Franchising sisteminin gelişinin ardından ligde slot satın alan Cleveland Cavaliers’ın takımı 100 Thieves, kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor. İlk transfer atağı olarak H2K’in eski koçu Pr0lly‘yi takımın başına getiren ekip, ardından üç oyuncu ile anlaştığını da taraftarlarıyla paylaştı. Buna göre orta koridorda Ryu‘yu kadroya dahil eden 100 Thieves, üst koridora Koreli Ssumday, ormana ise tecrübeli oyuncu Meteos’u getirdi. Son olarak Aphromoo’yu transfer eden ekip, artık nişancısını da bularak kadroyu tamamlamak istiyor.

2011 yılından beri profesyonel League of Legends oyuncusu olan Aphromoo, kariyerine Team Rez’de başladı. Daha sonra TSM’in akademi takımı dahil olmak üzere alt liglerdeki bir çok takımda forma giyen tecrübeli destek, 2012 yılında Counter Logic Gaming tarafından keşfedilip transfer edildi. 2013 yılını Team Curse’de geçiren Aphromoo, geri döndüğü CLG’de fırtına gibi esti ve sahnenin en iyi destek oyuncularından biri olarak anılmaya başlandı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir