League of Legends

Bang, All Star etkinliğinde Sneaky ile Xayah-Rakan cosplay’i yapmak istiyor

Riot Games

SK Telecom T1’in yıldız nişancısı Bang, yaptığı bir yayında eğer iki oyuncu da All Star etkinliğine katılırsa Sneaky ile Xayah-Rakan cosplay’i yapmak istediğini söyledi. 

Rüya gibi bir sezon geçiren Cloud9’ın yetenekli nişancısı Sneaky, sadece Vadi’deki performansıyla değil cosplay’leri ile de ünlü. Öncelikle Lux, ardından Sivir cosplay’i yapan oyuncunun bu konuda ne kadar başarılı olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor.

Cosplay’leri ile adeta fenomen olan Sneaky’nin bu konuda birçok hayranı da bulunuyor. Görünüşe göre Bang de bu hayranlardan birisi. Twitter üzerinden de “Sneaky is my daddy” şeklinde bir paylaşım yapan oyuncunun bu konudaki isteği açık bir şekilde görülüyor.

Yayınında yaptığı açıklamada eğer All Star’a katılırsa Los Angeles’tan IRL yayın açacağını da söyleyen Bang, Bengi ile Las Vegas’a gideceğini de belirtti. Bu iki oyuncunun buluşması için ikisinin de All Star oylamasını kazanması gerekiyordu. Bugün yapılan açıklamayla LCK’den Faker ve Bang, NA LCS’ten ise Doublelift ile Sneaky etkinliğe katılacak. C9’ın aksine oldukça kötü bir yıl geçiren SKT nişancısı Bang’in ve yıldız Faker’ın All Star etkinliğiyle yeni sezon öncesi moral depolayacağını da söylemek mümkün.

1 Yorum

1 Yorum

  1. mehmet

    27 Ekim 2018 at 21:55

    Sneaky:Sen çıldırmışsın :D

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir