League of Legends

BAUSuperMassive haftaya kayıpsız başladı

On yedinci galibiyetinin peşinde koşan BAUSuperMassive, on dört maçlık mağlubiyet serisine son vermek isteyen Galakticos ile karşılaştı. Gülen taraf BAUSuperMassive oldu.

Günün son mücadelesinde BAUSuperMassive ile Galakticos karşı karşıya geldi. Üst üste 17. galibiyetini almak üzere Vadi’ye inen lider, ligin son sırasından kurtulamayacağına dair güçlü şüpheler bulunan Galakticos’a karşı zorlanmadı. BAUSuperMassive Gankplank, Jarvan IV, Taliyah, Kalista, Tahm Kench kompozisyonu ile karşılaşmaya çıkarken, Galakticos Ornn, Kha’Zix, Zoe, Tristana, Zilean beşlisi ile galibiyet aradı. Galakticos cephesinde Zoe, ilk kez profesyonel bir maça çıkan Güney Koreli orta koridor oyuncusu Swing’in ellerindeydi.

Oyunun hemen başlarında ormanın üst kısmında yapılan ikiye ikiyi kaybeden Galakticos, skor almasına rağmen ilk kan dahil olmak üzere GBM’e 2 skor vermekten kurtulamadı. Bu andan sonra hemen hemen maçın tamamında tüm koridorlarda kartopu etkisini sürdüren BAUSuperMassive 20. dakikaya gelindiğinda 15k altın farkıyla beraber Baron güçlendirmesini de hanesine yazdırdı. Bu dakikadan sonra orta koridorda toplanarak son bir savaşla beraber oyunu bitiren BAUSuperMassive, 24 dakika sonunda 17. galibiyetini almış oldu. GBM’in 6/0/4 ile yıldızlaştığı maçta Rare haricindeki Galakticos oyuncuları pek varlık gösteremedi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir