League of Legends

BAUSuperMassive, HWA Gaming’i rahat geçti

Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi ikinci haftanın açılış karşılaşmasında HWA Gaming ile kozlarını paylaşan BAUSuperMassive, vadiden galibiyetle ayrılmayı bildi.

Geçtiğimiz hafta 1907 Fenerbahçe karşısında galip gelerek lige iyi bir başlangıç yapan SUP, ardından oynadığı Dark Passage Dominos ve Galakticos maçlarını da kazanmayı bilmişti. İkinci haftanın açılış mücadelesinde HWA Gaming karşısına çıkan ekip, 29 dakika sonunda rakibini bozguna uğratarak namağlup liderliğini sürdürdü. Dün akşam EU LCS’te Betsy tarafından tercih edildiğini gördüğümüz orta koridor Veigar, sürekli şekilde sürpriz seçimler yapan GBM tarafından kilitlendi. Üst koridorda Fab’ın ellerine Gangplank veren SUP’ta Zeitnot ise Ezreal tercih etti. HWA tarafında da Achuu’nun Miss Fortone seçimi dikkat çekti.

Maç SUP’un koridorları domine etmesiyle başladı. Özellikle alt koridorda çok üstün olan ekip, Trix’in güzel baskını sonrası ilk kanı verse dahi altında oldukça öndeydi. Sürekli şekilde rakibine üstünlük kuran SuperMassive, 20. dakikada verilen Baron kararıyla maçı koparmayı başardı. Hızlıca güçlendirmeyi kesip ardından takım savaşını kazanan ekip, maç başına elde ettiği üstünlüğü iyice artırdı. HWA takım savaşlarını genelde doğru oynayıp vaktinde tepkiler gösterse de kusursuz bir biçimde oynayan SUP karşısında istediğini bir türlü elde edemedi. Orta koridorda çıkan son takım savaşında katliam yapan BAUSuperMassive, namağlup liderliğini sürdürmüş oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir