League of Legends

BAUSuperMassive, Vodafone Freezone ile sponsorluk anlaşması imzaladı

flickr.com/lolespor

Şampiyonluk Ligi’nin başarılı ekiplerinden BAUSuperMassive eSports, 2017 Yaz Mevsimi için göğüs sponsoru olarak Vodafone Freezone ile anlaştı. Takım, MSI 2017’de de son olarak Carls Jr. reklamı ile çıkmış ve yurt dışında fazlasıyla ilgi çekmişti.

Ülkemizdeki espor sahnesinde önemli hamlelere imza atan BAUSupermassive, bir yenilik daha gerçekleştirdi ve önemli bir göğüs sponsorluğu duyurdu. 2016 yılının başında kurulan ve “süper takım” yakıştırması ile ligimizde mücadele eden ekip, 2016 ve 2017 Kış Mevsimi şampiyonu olmayı başarmış ve MSI turnuvalarında mücadele etmişti. Ülkemizdeki League of Legends sahnesini domine etmesine rağmen bir türlü uluslararası başarıyı yakalayamayan takım, bu yıl ne yazık ki gruplara kalamadı. Öte yandan takım büyük markaları espora dahil etme konusunda harka işler çıkartıyor.

Ülker ve Burger King gibi markaların ardından organizasyon, şimdi de Vodafone Freezone ile göğüs sponsorluğu konusunda anlaştı. Takımın formalarında önümüzdeki sezon bu markanın reklamı olacak. Henüz anlaşmanın incelikleri belli olmasa da öğrendiğimize göre Vodefone Freezone, BAUSupermassive taraftarlarına özel paketler sunacak ve seyircilerin takımını desteklemesi için olanak sağlayacak. Ayrıca bu konudaki detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağını ekleyelim.

MSI’da hayal kırıklığı yaşamasına rağmen BAUSuperMassive, 2017 Yaz Mevsimi’ne de iddialı bir şekilde giriyor. Yıldız destek oyuncusu Dumbledoge ile yollarını ayıran organizasyon, bu pozisyona genç yetenek Tolerant’ı getirmiş ve koç olarak da Lethillion ile devam etme kararı almıştı. “5 Türk” mottosunu bozmayan SUP’un nasıl bir performans sergileyeceğini hep beraber izleyeceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir