League of Legends

Bolulu, Hades ve Japone, 1907 Fenerbahçe’ye transfer oldu

Riot Games

Yeni sezona yeni yapılanmaya giren 1907 Fenerbahçe orta koridora Bolulu, alt koridora ise Hades ve Japone’yi transfer etti.

Sezon sonunda bütün oyuncularıyla yollarını ayıran takımın ilk transferleri belli oldu. Anlaşılan genç ve istekli bir kadro kurmak isteyen 1907 Fenerbahçe geleceği parlak oyuncular transfer etti. Orta koridor için Frozen’dan boşalan koltuğa Bolulu’yla anlaşan ekip iddialı sayılabilecek transferler yaptı. Bolulu daha önce Yükselme Ligi’nde boy göstermişti. Team Cappadocia ve Victorius Ace forması giyen ismin ciddi bir potansiyeli var. 1907 Fenerbahçe forması altında kazanacağı tecrübeyle önemli yerlere gelecek oyuncu için sabırlı olmak gerek. İlk senesinde tecrübe edindikten sonra yapabilecekleri gerçekten çok değerli. Takım alt koridor içinse genç Hades’i ve VFŞL’nin tecrübeli desteklerinden Japone’yle anlaştı. Geçtiğimiz sezonu Bursaspor Esports forması altında geçiren Hades lige biraz da olsa aşina. 18 yaşındaki isim de yine geleceğe yönelik yapılmış bir transfer. Yanında Japone’yle tecrübe eksikliğini de tamamlayabilecek olan oyuncunun potansiyeli yine Bolulu gibi büyük. FB’ye yeniden dönen Japone’nin ise ligimizin başarılı desteklerinden olduğunu biliyoruz. Hades’le birlikte neler yapabilecekleri ise merak konusu.

Takımın yabancı hakkını üst koridor ve ormandan yana kullanması bekleniyor. Henüz bir haber olmasa da ekip yabancı hakkı kullanmayıp, 5 Türk şeklinde de oynayabilir. Önümüzdeki günlerde sizleri bu konuda bilgilendireceğiz.

3 Yorum

3 Comments

 1. mehmet

  28 Kasım 2018 at 18:42

  Son sıralara oynayacak bir FB takımı olacak.

  • Can

   28 Kasım 2018 at 19:53

   bari bunuda editle editör hocam size seo olur

 2. Can

  28 Kasım 2018 at 17:52

  güzel olmuş diyebilirim :)

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir