League of Legends

Büyücülük yoluna yeni bir rün geliyor

Orta koridor oyuncularıyla istisnai bazı nişancıların kullandığı Büyücülük yoluna PBE yamasındaki notlara göre yeni bir rün geliyor. 

Sezon başındaki esnekliğinin aksine şu anda League of Legends oyuncuları artık standartlaşmış rünler tercih ediyor. Örneğin nişancıların çoğu Ayağı Çabuk, orta koridor büyücülerinin neredeyse tamamı ise Sihirli Yıldız kullanıyor. Fakat diğer birinci aşama rünlerin hala niş durumlarda kullanılabildiğini de söylemek gerekiyor. Şu anda popüler olmamasına rağmen Swain’in Sürat Coşkusu tercih ettiğini görüyoruz.

PBE yamasındaki güncellemelere göre Büyücülük yoluna yeni bir rün geliyor. Nimbus Cloak adındaki bu yeni rünün özelliği ise şu şekilde:

  • Ultini kullandıktan sonra iki saniye içerisinde kademeli olarak azalan 100 hareket hızı kazanırsın. Bekleme süresi 60 saniye.

Nimbus Cloak’ın yanı sıra Sürat Coşkusu da aynı yamada bir iyileştirme aldı. Şu anda seviyeye göre %15 ile %40 arasında bir hareket hızı veren rün, aldığı iyileştirmelerle erken oyunda daha efektif olacak. %15 olan değer iyileştirmeyle beraber %25’e çekildi.

 

Baktığımızda hareket hızına ihityaç duyan Swain ve Aurelion Sol gibi şampiyonların Sürat Coşkusu ile birlikte yeni rün Nimbus Cloak’ı kullanacağını da söylemek mümkün. Yeni rünün değerlerinin şu anda test aşamasında olduğunu ve oyuna gelmeden önce değişebileceğini söyleyebiliriz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Karaan

    10 Mayıs 2018 at 20:51

    ulti sapkasi cok daha iyiydi bence ihtiyac vardi bu rune ama ulti sapkasi yernie gelmesi kotu oldu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir