League of Legends

Counter Logic Gaming’in yeni koçu belli oldu

Amerika LCS’in önde gelen takımlarından Counter Logic Gaming’in yeni koçu belli oldu.

Dünya Şampiyonası sonrası takım içi beklenmeyen olaylar yaşanan CLG’de Tony “Zikzlol” Gray koçluk görevine getirildi. Doublelift ve Pobelter gibi takımın en önemli oyuncuların ayrılmasından sonra CLG adına yavaş yavaş gelişmeler başladı. Counter Logic Gaming’de uzun zamandır görev alan Zikzlol daha önce taktik koçu görevindeydi. Ayrıca analistlik de yapan Zikzlol performansı ile takımını memnun etmiş olacak ki takımın koçluğuna getirilen isim oldu.

2016 sezonu ile birlikte espordaki dördüncü yılına ulaşmış olan koç için Aphromoo’dan da övgüler geldi. Takımın destek oyuncusu yeni koçları için “Onun takımın başına gelmesini dört gözle bekliyorum. Taktik koçu görevindeyken ondan öğrendiklerimden dolayı güvenim tam. Çok akıllı ve çalışkan birisi herkesten övgüyü hakkediyor.” açıklamalarında bulundu. 2015 sezonununda büyük bir başarı yakalayan ve yıllardır aradığı şampiyonluğa ulaşan CLG daha sonra beklenmeyen ayrılıklar yaşadı.

Takıma yeni katılacak oyuncular şimdilik belirsizliğini korurken iki yıldız ismin yerini kimlerle dolduracağı ise merakla bekleniyor. Counter Logic Gaming adına yaşanacak gelişmeleri tekrar sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir