League of Legends

Dark Passage.Dominos haftayı galibiyetle tamamladı

Galakticos karşısında sonuca rahat giden Dark Passage.Dominos haftayı galibiyetle noktaladı ve kötü gidişe dur dedi. 

İlk seçim hakkı kendilerinde olan Galakticos, Neo’nun ellerine  Sejuani verdi. Dark Passage tarafı ise bu hamleye nişancısı ve ormancısını belirleyerek cevap verdi. Ruvelius için Caitlyn alınırken, yıldız ormancı Kakao için de Jarvan kilitlendi. Transferiyle takımda az da olsa kıpırdanma yaratan Swing, Lucete’in Taliyah seçimine Corki ile karşılık verdi. Rare üst koridora Ornn alırken, son haftalarda Gangplank oynamasına alışkın olduğumuz Marshall, Gnar’a yöneldi. Desteklerin seçimi ise Braum ve Tahm Kench’ti.

Mavisini aldıktan sonra rakip kırmızıya yönelen Kakao, az canlı yakaladığı Neo’yu keserek ilk kanı döktü. Ardından alt koridorda çıkan ikiye iki savaşta çok iyi oynayan DP tarafı, Veux skorunu hanesine yazdırdı. Alt koridoru sürekli şekilde karşı kule altına iten ikili, henüz 9. dakikada ilk kule skorunu da aldı. Orta koridorda güzel bir takım savaşı çıkarıp iki skor alan Galakticos tam maça ortaklığını ilan etmeye hazırlanırken Lucete’in aldığı iki dönüş skoru planlarını suya düşürdü. 15 dakika dolmadan altın farkını beş binlere çıkaran DP, harita kontrolünü tamamen ele geçirdi.

İki skor alarak Baron’a yönelen Galakticos, hem güçlendirmeyi çaldırıp hem de rakibin katliam yapmasına karşılık veremeyince durduk yere orta koridor inhibitörünü kaybetti. İki Alev Ejderi olan ve Baron güçlendirmeli minyonlarla alt koridora baskı kuran Dark Passage, buradaki inhibitörü de düşürmeyi başardı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir