League of Legends

Doublelift, üç farklı formayla NA LCS şampiyonluğu yaşayan ilk oyuncu olmak için sahne alacak

Pazar günü oynanacak NA LCS 2018 Bahar Mevsimi finalinde Team Liquid galip gelmeyi başarırsa, Doublelift Kuzey Amerika’da üç farklı takımla şampiyonluğa uzanan ilk oyuncu unvanını ele geçirecek.

TSM, Cloud9 ve Echo Fox gibi takımların bu mevsim yer alma başarısı gösteremediği NA LCS finalinde Team Liquid ile 100 Thieves kozlarını paylaşacak. Sezon öncesi bomba transferler yaparak şampiyonluk için iddialı olduğunu gösteren TL, beş maçlık serinin favorisi konumunda desek yanılmış olmayız. Geçtiğimiz günlerde korkunç bir haber alarak abisinin, anne ve babasına saldırı düzenlediğini öğrenen Doublelift de apar topar ailesinin yanına gitmiş ancak dün takımıyla birlikte olacağını açıklamıştı.

Büyük karşılaşmaya sayılı gün kala bireysel bir rekor gündemi meşgul etmiş durumda. Daha önce Counter Logic Gaming ve TSM formalarıyla NA LCS şampiyonluğu yaşayan Doublelift, yeni takımı Team Liquid ile de kupaya uzanırsa bunu başarabilen ilk oyuncu olacak. Hafta sonu TL’in galip gelmesi durumunda yıldız nişancı üç farklı takımla NA LCS şampiyonu olan ilk oyuncu olma unvanını elde edecek.

Doublelift 2015 Yaz Mevsimi’nde CLG ile, 2016 ve 2017 Yaz Mevsimleri’nde ise TSM ile şampiyonluk sevinci yaşamıştı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir