League of Legends

Elysion, NumberOne Esports’a transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nin tecrübeli orta koridor oyuncularından Elysion, NumberOne Esports takımına transfer oldu.

Yeni sezon öncesi her bölge transferde hareketli bir dönem yaşarken ülkemizin profesyonel sahnesi olan Şampiyonluk Ligi’nde de hareketlenmeler başladı. Geçtiğimiz sezon kurulan ve lige yükselen NumberOne takımı, ligin zirvesindeki takımlara gücünü fazla gösterememiş ve orta sıralarda mücadele etmişti. Sezon boyunca kadrosunda çok fazla değişiklik yaşayan NR1’ı uzun bir süre NasesUyno, Trixucator, wtcNN, KillerEs ve Swanepoel kadrosu ile izlemiştik. Yaz mevsimini altıncı bitiren ekip, playofflara katılmaya hak kazanmıştı. Playofflarda ise Oyun Hizmetleri’ne 2-0 elenmişti.

https://www.facebook.com/NR1EsportsClub/photos/a.1508803696006427.1073741828.1508801222673341/1726133647606763/?type=3

Yeni sezon için kadrosunda ufak değişiklikler yapan NR1 üst koridora Aprox transferini yaptı. Orta koridor için ise ligin tecrübeli oyuncularından Elysion tercihi yapıldı. 2014 yılında Team Turquality ile Türkiye Büyük Finali’nde oynama başarısı sağlayan oyuncu takımın yıldız isimlerindendi. Kaçan şampiyonluğun ardından oyuncu takımda kalmaya karar vermişti. 2015 yılında bahar mevsiminde çok kötü bir dönem geçiren Team Turquality ligi altıncı bitirdi. Bu sonucun ardından takımda ayrılıklar yaşanmıştı ve performansı çok tartışılan Elysion da bu isimlerden biri olmuştu. Yaz mevsiminde yoluna Atlas Esports ile devam eden orta koridor oyuncusu aradığını burada da bulamamıştı zira takım ligi yedinci bitirmiş ve playofflara katılamamıştı.

2016 sezonunda hem Elysion’ın hem de yeni takımı NumberOne Esports’un ligde neler yapacağı merak konusu. NR1’ın kadrosunun Aprox, Adaniel, Elysion, KillerEs ve Swanepoel şeklinde olduğunu da son olarak belirtelim.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir