League of Legends

Enatron, Royal Bandits’in yeni koçu oldu

2018 KMF’de mücadele eden Royal Bandits’in yeni koçu Enatron oldu. Geçtiğimiz mevsim koç olarak Blumigan ile Vadi’ye inen takım, yeni sezonda son olarak Kliktech’i çalıştırmış Enatron ile maçlara çıkacak. 

2018 Yaz Mevsimi öncesi yeniden yapılanmaya giden Royal Bandits’te yeni koç da belli oldu. Sezona iddialı bir şekilde başlamasına rağmen ne yazık ki şampiyonluğa ulaşamayan ekip, KMF 2018’de sahnede yer alma başarısını gösterdi. Sıfırdan kurulan kadro göz önüne alındığında oldukça iyi bir sonuç alınmasına rağmen takımın yıldızlarla dolu olması, KMF’de boy göstermeyi yeteri kadar etkileyici kılmadı.

İlk olarak Blumigan ile yollarını ayıran takım, ardından Koreli oyuncular Cepted ve Malrang’ı takımdan gönderdi. Son olarak aldığımız bilgilere göre HolyPhoenix ile de yollarını ayıran RBE, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayla yeni koçunun Enatron olduğunu duyurdu.

Daha önce NaVi ve Kliktech takımlarında çalışan koçun çok fazla tecrübesi bulunmuyor. Ayrıca RBE’den ayrılan Blumigan’ın takıma Enatron’u önerdiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Kliktech ile harikalar yaratan Enatron, EU Masters’a Play-In aşamasından takımıyla katılmış ve gruplara kalmayı başarmıştı. Origen ve Excel gibi güçlü takımların yer aldığı gruptan çıkmayı başarabilen ekip, üst üste 27 maç yenilmeyerek etkileyici bir rekora da imza atmıştı. İkinci roundda Misfits Academy’yi eleyen Kliktech, çeyrek finalde Mad Lions’a elenmişti.

Koçun fazla tecrübesi olmamasına rağmen yakın geçmişteki başarısı ve buna bağlı olarak gösterdiği potansiyel, RBE’de başarılı olma ihtimalini arttırıyor. Koçun özellikle herkes tarafından takdir edilen Kliktech’in performansının arkasında olması da etkileyici.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir