League of Legends

EU LCS 2018 Bahar Mevsimi yarın başlıyor

League of Legends sahnesinin en önemli liglerinden olan EU LCS, G2 Esports – Misfits karşılaşmasıyla yarın akşam geri dönüyor.

Uzun bir sürenin ardından profesyonel League of Legends sahnesi izleyiciyle yeniden buluşuyor. Pazartesi günü LPL, salı günü de LCK heyecanı başlamış ve birbirinden çekişmeli maçlar oynanmıştı. Yarın akşam ise Avrupa’da vadiye inilecek ve büyük rekabet kaldığı yerden devam edecek. Bu mevsim EU LCS’te bir takım değişikliklere gidildi. Grup sisteminin kaldırıldığı ligde maçlar da bu sezon eskisi gibi bo1 sistemiyle oynanacak.

Toplamda dokuz hafta sürecek EU LCS’te artık haftanın iki günü maç yapılacak. Tüm takımların günde birer maç yapacağı Avrupa’da karşılaşmalar ülkemiz saatine göre perşembe günleri 20:00’de cuma günleriyse 19:00’da başlayacak ve gece yarısına kadar devam edecek. Her takım sezon boyunca rakipleriyle ikişer maç yapacak ve toplamda 18 karşılaşmayla normal sezonu tamamlayacak. Bu mevsimin açılış karşılaşması ise Yaz Mevsimi finalistleri arasında oynanacak. Geçtiğimiz sezonun şampiyonu G2 Esports ile Worlds 2017’deki performansıyla adından söz ettiren Misfits, yarın akşam saat 20:00’de sahne alacak.

EU LCS’te bu sezonun kadrolarına ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. BERKAN

    20 Ocak 2018 at 10:33

    1907 fenerbahçe için beşiktaş ve galatasarayın ardından demişsin beşiktaş doğru ama galatasaray fenerbahçeden sonra girdi lige doğru bilgi verelim

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir