League of Legends

EU LCS Bahar Mevsimi finalleri Hamburg’da oynanacak

Riot Games’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, EU LCS Bahar Mevsimi finallerine Almanya’nın Hamburg şehri ev sahipliği yapacak. Finaller, Hamburg’da yer alan The Barclaycard Arena’da 22-23 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

O2 World Hamburg olarak da bilinen The Barclaycard Arena, 16 bin kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahip durumda. Pek çok sportif etkinliğin gerçekleştiği dev spor salonu, Ekim ayında ESL One 2017 Dota 2 turnuvasına da ev sahipliği yapacak.

Geçtiğimiz yıl Hollanda’da düzenlenen Bahar Mevsimi finallerini Origen ekibini geçerek kazanan G2, Polonya’da düzenlenen Yaz Mevsimi finali kupasına da Splyce’ı mağlup ederek ulaşmıştı.

Bu yıl sistem değişikliğine giderek beşerli iki grupla oynanan EU LCS’te dört hafta geride kaldı. A Grubu’nun liderliğinde geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve bu sezon da yoluna kayıpsız ilerleyen G2 bulunuyor. B Grubu’nun liderliğinde ise bu mevsim büyük bir atılım gösteren ve G2 gibi yoluna kayıpsız ilerleyen Unicorns of Love (UOL) ekibi bulunmakta.

EU LCS Bahar Mevsimi finallerinde mutlu sona ulaşacak takım sadece kupa ve para ödülüne sahip olmakla kalmayacak, MSI 2017’de Avrupa’yı temsil etme hakkını da elde edecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir