League of Legends

EU LCS Bahar Mevsimi Ödülleri açıklanmaya devam ediyor

EU LCS’te geçtiğimiz hafta açıklanan “En iyi ilk üç takım” ödüllerinin ardından, dün yapılan duyuruyla birlikte “En iyi koç” ve “Yılın çaylak oyuncusu” ödülleri de sahiplerini buldu.

EU LCS 2017 Bahar Mevsimi normal sezonunun en iyileri açıklanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta oyuncular, sunucular ve medya mensuplarının oylarıyla belirlenen “En iyi ilk üç takım” ödüllerinin ardından, dün akşam saatlerinde “En iyi koç” ve “Yılın çaylak oyuncusu” kategorilerinde en yüksek puanı alan isimler de kamuoyuyla paylaşıldı. Buna göre koçlar arasında ilk sıraya yerleşen isim, takımıyla başarılı bir normal sezon aşaması geçirse de playoff’larda Fnatic karşısında bozguna uğrayan H2K lideri Neil ‘PR0LLY’ Hammad oldu. Merakla beklenen yılın çaylağı ödülü ise beklendiği gibi geçtiğimiz yıl ülkemizde de forma giyen Andrei “Xerxe” Dragomir’e gitti. İkinci ve üçüncü sırada yer alan isimlerle birlikte ödül sahipleri şu şekilde:

En iyi koç:

– Neil ‘PR0LLY‘ Hammad / H2K

– Fabien ‘Sheepy‘ Mallant / Unicorns of Love

– Hussain ‘Daku‘ Moosvi / Misfits

Yılın çaylak oyuncusu:

– Andrei “Xerxe” Dragomir / Orman / UOL

– Barney “Alphari” Morris / Üst koridor / Misfits

– Steven “Hans Sama” Liv / Nişancı / Misfits

“En iyi koç” ve “Yılın çaylak oyuncusu” ödülleri bu şekilde sonuçlanırken merakla beklenen “En değerli oyuncu” ödülü finallerin oynanacağı 22-23 Nisan tarihlerinde açıklanacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir