League of Legends

Fizz, PBE sunucusunda W yeteneğine yeni bir özellik aldı

Riot Games son PBE yamalarında Fizz için yeni bir W yeteneği üzerinde çalışıyordu. İki kullanımlık temel saldırıyı sıfırlayan yetenekten sonra ekip bu PBE yamasında Fizz’e yeni bir W özelliği ekledi. Bu yetenek şampiyona eskisi gibi ani hasar sağlamayacak olsa da bazı oyuncularını saldırı hızı eşyaları almaya teşvik edebilir.

Bu yetenek Deniztaşı Zıpkın yeteneğinin eski işaretleme mantığını ortadan kaldıracak. Fizz bu yetenekle birime son vuruş yaparsa yeteneğin bekleme süresi sıfırlanacak ve minyon biçme konusunda sıkıntı çekmeyecek. Eğer Deniztaşı Zıpkın’ı öldürmediği bir birim üzerinde kullanırsa takip eden 6 saniye boyunca isabet halinde ekstra büyü hasarına sahip olacak.

Güncellenen bu yetenek ile birlikte maksimum hasar için rakibe olabildiğince fazla temel saldırı yapmanız gerekecek. Bu, şampiyonun saldırı hızı sağlayan eşyalardan avantaj sağlayacağı anlamına geliyor. Nashor’un Dişi bu konuda aranan item olabilir. Hem isabet halindeki bonus büyü hasarı hem de sağladığı saldırı hızıyla yeni yeteneğiyle Fizz için önemli eşyalardan biri olacaktır.

Her şampiyon için gelen büyük değişiklikler kullanıcılarını üzmekte olsa da Riot yeni W yeteneğinin şu ankinden çok daha iyi olduğu görüşünde. Güncellenen yetenek PBE boyunca kalmayı başarırsa 8.14 yamasında görebiliriz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Ekin

  3 Temmuz 2018 at 11:52

  gene ad tank fizz yapıcaklar amınakoyim zaten öyle yapıyolar diye nerflemediler mi şimdi neden tekrar böyle bir şey yapıyolar ?

  • Yusuf

   9 Temmuz 2018 at 04:49

   Sonuna kadar katiliyorun mal riot ya su cara bi ap hasarli buff getiremedi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir