League of Legends

G2 Esports, Wunder’i transfer etti

EU LCS ekiplerinden G2 Esports kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. ESPN’in haberine göre takım, üst koridor Wunder ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz mevsim finalde Misfits’i mağlup ederek EU LCS’te şampiyon olan G2 Esports, bu yıla da iddialı girmek istiyor. Başarılı alt koridor ikilisi Zven ve Mithy’yi Team SoloMid’e kaptıran ekip, burada oluşan boşluğu doldurmak adına Hjarnan ile Wadid‘i kadrosuna kattı. Avrupa’daki yıldız orta koridorların birer birer Kuzey Amerika’ya transfer olmasının ardından merak konusu olan Perkz’ün geleceği, oyuncunun attığı bir tweet ile belli oldu. Yıldız orta koridor NA’e gitme modasına uymayacağını ve EU LCS’te kalmaya devam edeceğini Twitter üzerinden duyurarak taraftarları mutlu etti.

Dün ESPN’de yer alan habere göre üst koridora Danimarkalı oyuncu Martin “Wunder” Hansen’i transfer eden G2 Esports, kadrosunu şekillendirmeyi sürdürdü. Geçtiğimiz hafta Perkz hariç tüm oyuncularını kaybeden ekip, böylece orman pozisyonu dışında tüm bölgelere transfer yapmış oldu. Hafta sonu çıkan haberler Avrupa temsilcisinin Peanut’ı kadrosuna katmak istediği yönündeydi ancak Koreli oyuncu ülkesinde kalmayı tercih ederek Longzhu’ya transfer olunca G2 taraftarları hayal kırıklığına uğramıştı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir