League of Legends

Galakticos’un kadrosu belli oldu

Galakticos’un Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosu belli oldu. Üç yerli oyuncunun yer aldığı kadroda iki de yabancı isim bulunuyor.

Şampiyonluk Ligi bu yıl her zamankinden daha heyecanlı geçeceğe benziyor. Çok güçlü kadroların kurulduğu ve özellikle Kore’den yıldız isimlerin transfer edildiği ligde hemen her takımın şampiyonluğu hedeflediğini söyleyebiliriz. Yaptığı transferleri taraftarlarıyla paylaşan birçok takımın kadrosu daha önce netlik kazanmıştı. Sitemizden duyurduğumuz Backlund transferi dışında bu süreci sessiz geçiren Galakticos’un kadrosu da belli oldu. Riot Games’in resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile takımın gelecek sezon Rare, Viking, Backlund, J1mmy ve Veux ile mücadele edeceği kesinleşti.

Geçtiğimiz mevsim Marshall’ın cezası olduğu dönemde Galakticos’un üst koridorunu emanet ettiği Rare, tatmin edici bir performans ortaya koymuştu. Marshall’ın bekleneni verememesi ve Dark Passage’a transfer olması sonrası ise sezonun geri kalan bölümünde Broken Blade forma giymişti. Şimdi ise Galakticos üst koridorunda Rare’e bir kez daha şans verecek. Yabancı haklarını Viking ve Backlund ile kullanan ekip, alt koridorda ise J1mmy-Veux ikilisiyle mücadele edecek. Bakıldığında Galakticos kadrosunun kağıt üzerinde diğer ekiplere göre zayıf kaldığını söyleyebiliriz. Ancak geçtiğimiz yıl OHM’yi beklenmedik şekilde ŞL’ye yükselten koç Ahmet “Nova” Yılmaz’ın bu mevsim de yeni takımıyla bir sürprize imza atması muhtemel.

Galakticos’un gelecek mevsim Şampiyonluk Ligi’nde boy gösterecek kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Rare
  • Orman: Viking
  • Orta koridor: Backlund
  • Nişancı: J1mmy
  • Destek: Veux
  • Yedek: mean
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir