League of Legends

Galakticos, ormana Styllee’yi getirdi

Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi’nde iki galibiyetle son sırada bulunan Galakticos, ormancısı Viking ile yolları ayırarak Rasmus “Styllee” Kristensen’i transfer etti.

Sezon öncesi hemen herkes tarafından ligin en zayıf kadrosuna sahip olduğu söylenilen Galakticos, bomba gibi geçirdiği ilk hafta sonrası beklentilerin üzerine çıktı. Önce YouthCREW’ü ardından da Team AURORA’yı deviren ekip, ikide iki ile üst düzel bir başlangıca imza attı. Ancak bu aşamadan sonra işler istendiği gibi gitmedi. Art arda yenilgiler alan Galakticos, rakiplerinin galibiyetler aldığı haftaları boş geçirerek ligin dibine kadar geriledi.

Öncelikli hedefi Yaz Mevsimi’nde ligde yer almak olan Galakticos, işler daha da kötüye gitmeden önemli bir hamleye imza attı. İsveçli ormancı Viking ile yolları ayıran ekibi, bu pozisyona daha önce kısa bir süre Royal Bandits forması giyen Styllee’yi getirdi. Daha önce Balkan Ligi’nde oynayıp şampiyonluk yaşayan Styllee, takım içinde aktif olup sorumluluk almasıyla tanınıyor. Özellikle son haftalar çok pasif görünen Viking’in yerine forma giyecek olan ormancı, şüphesiz takıma fayda sağlayacaktır. Styllee son olarak Yunan Ligi’nde oynamış ve takımıyla şampiyon olmuştu.

1 Yorum

1 Yorum

  1. lmao

    8 Şubat 2018 at 19:13

    fayda falan sağlamaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir