League of Legends

Galatasaray Espor formaları GS Store’da satılacak

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin en yeni ekiplerinden Galatasaray Espor, formalarını kulübün resmi GS Store mağazalarından satışa sunacak. Futbol kulüplerinin espora olan ilgisinin artması ile birlikte Galatasaray Espor’un böyle bir farklılık getirmesi de League of Legends takipçilerini heyecanlandırdı.

2017 yılı League of Legends için çok daha hareketli geçecek gibi gözüküyor. Avrupa’da futbol kulüpleri, Amerika’da ise NBA takımları ve eski profesyonel oyuncuların sektöre adım atması esporun çehresini değiştiriyor. Ülkemizin köklü futbol kulübü Beşiktaş’ın başlattığı bu akım çığ gibi büyümeye devam ediyor. Son olarak Avrupa’da Paris Saint-Germain de League of Legends takımı kurmuş, NBA takımlarından Philadelphia 76ers ise Apex ve Dignitas takımlarını satın alarak NA LCS’e girmişti. Bu alanda öncü olan ülkemizde ise 2017 Kış Mevsimi’nde futbolun büyük isimleri Galatasaray ve Fenerbahçe’yi izleme şansına sahip olacağız.

Victorious Ace takımını satın alarak TŞL’de mücadele etme fırsatı bulan Galatasaray Espor, sektöre oldukça ciddi bir şekilde giriş yaptı. Transfer haberleri takımın resmi sosyal medya hesaplarından ve sitesinden duyurulurken, bir haber de Galatasaray Espor menajeri Mert Tanrıverdi’den geldi. Tanrıverdi’nin açıklamasına göre Galatasaray Espor formaları resmi GS Store mağazalarında satışa sunulacak.

Galatasaray’ın espor sektörünü bu denli ciddiye alması, Türkiye’deki League of Legends hayranları için oldukça güzel haber. Kulüpten henüz resmi bir açıklama gelmezken, formaların satış fiyatı hakkında da bir bilgi bulunmuyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir