League of Legends

Galatasaray Espor’un yeni ormancısı Nerroh oldu

flickr.com/lolespor

Şampiyonluk Ligi’nin en yeni ekiplerinden Galatasaray Espor, orman pozisyonuna Avrupalı oyuncu Nerroh’u transfer etti. Takım, dün yaptığı bir açıklama ile ormancısı Kanani ile yollarını ayırdığını açıklamıştı

2017 Kış Mevsimi’nde ilk üç haftayı göz önünde bulundurduğumuzda Galatasaray Espor’un zor günler geçirdiğini söylemek mümkün. Aldığı ilk galibiyete geçtiğimiz gün Team Galakticos karşısında ulaşan GS, çokça eleştirilen kadrosuna ilk müdahaleyi yaptı. Yetenek olarak kağıt üzerinde diğer takımlardan bir eksiği bulunmamasına rağmen Vadi’de sergilediği oyunla tecrübesiz ve ne yapacağını bilmeyen bir takım görüntüsü çizen GS, orman rolündeki Kanani ile yollarını dün gece itibariyle ayırdı. Victorious Ace zamanından beri takımla beraber mücadele eden oyuncu, GS’nin en etkisiz oyuncusu olmasa da işlemeyen parçalarından birisiydi. Birçok hayran takımın destek rolündeki Madagger’ın gönderilmesini istemesine rağmen takımdaki problemin oyuncu kaynaklı olmadığını belirtmek gerekiyor.

Daha önce Team ORORA, Team LDLC ve Melty eSports’ta da forma giyen Nerroh, Galatasaray Espor’un yeni ormancısı oldu. Belçikalı oyuncu son olarak LDLC’de yedek konuma geçtikten sonra takımdan ayrıldığını açıklamıştı. Kanani’den daha agresif bir oyun tarzı benimseyen Nerroh, takım ile 4. hafta mücadelelerinde forma giyecek.

Galatasaray Espor’un ise önümüzdeki hafta fikstürü oldukça zorlu. İlk olarak ligin lideri SuperMassive ile karşılaşacak olan takım, ardından Oyunfor.Crew ile üç puan mücadelesi verecek. Geçtiğimiz hafta sonuna doğru koç Daisyx ile yollarını ayıran ve Vorborg’u transfer eden ekip, performansın artması için gereken hamleleri yapmaya hazır gibi gözüküyor. Takımın kadrosunda başka oyuncu değiştirip değiştirmeyeceği ise belirsiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir