League of Legends

Game On’un açılışı özel bir davetle yapıldı

Türkiye’nin ilk kapsamlı oyun alanı Game On, Beşiktaş ve Lenovo’nun işbirliği ile Vodafone Park’ta açıldı. Fikret Orman ev sahipliğinde düzenlenen özel davete, spor ve iş dünyasından önemli isimler katıldı.

İçerisinde oyun konsolları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik bölümleri de yer alan Game On, özel bir davetle kapılarını açtı. Dolmabahçe’deki Vodafone Park Stadı’nda yer alan Game On, Türkiye’nin ilk gerçek kapsamlı gaming alanı olarak öne çıkıyor. Yüksek performanslı oyun ekipmanlarının bulunduğu alanın büyüklüğü ise yaklaşık olarak 1000 m².

Oyun oynamayı seven ve yüksek performanslı bilgisayar deneyimi yaşamak isteyen genç ve yetişkinlerin güvenli ve keyifli bir ortamda oyun oynayabileceği, bunun yanı sıra turnuvalara katılabileceği Game On’un her gün 12:00-24:00 saatleri arasında açık olacağı duyuruldu. Lenovo’nun Jedi Challenges adındaki AR (Augmented Reality) Artırılmış Gerçeklik tabanlı uygulaması da satışa sunulmadan önce mekana özel olarak ilk kez oyunseverler ile tanıştırılacak.

Açılış daveti ve basın toplantısı gerçekleştirilen Game On’un önümüzdeki günlerde hizmete açılacağı belirtildi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir