League of Legends

Gigabyte Marines’e yenilen SuperMassive, MSI’a veda etti

MSI 2017 Play-in aşamasında üst tura çıkabilmek adına GAM ile karşılaşan temsilcimiz, rakibine 3-1 mağlup olarak turnuvaya veda etti.

A grubunu lider tamamlayan veda Flash Wolves ile eşleşen SuperMassive, güçlü rakibi karşısında varlık gösteremeyip Vadi’den 3-0 yenik ayrılmıştı. Ardından TSM’e yenilen GAM ile üst tura çıkabilmek adına karşı karşıya gelen temsilcimiz, eline geçen bu ikinci şansı da teperek turnuvaya veda etmek zorunda kaldı. TSM ile oynadığı seride dişli bir rakip olduğunu kanıtlayan Gigabyte Marines, her ne kadar oyuncularımız eşleşmeye olumlu baksalar da favori olarak çıktığı seriden 3-1 ile galip gelerek yoluna devam etme başarısı gösterdi. İlk maçta çok kötü performans göstererek yenildiğimiz rakibimize ikinci maçta iyi bir oyunla cevap verip seriyi eşitlemeyi başardık. Ancak bu andan sonra çok kötü pick-ban aşaması geçiren, oyun içerisinde de bir türlü istediği performansı yakalayamayan temsilcimiz rakibi karşısında adeta bozguna uğradı ve MSI’da grup aşamasına kalmayı başaramadı.

Bu sonucun ardından TSM ve Flash Wolves ile birlikte üst tura çıkan ekip Gigabyte Marines oldu. Bu üç takım SKT, G2 ve Çin temsilcisi Team WE ile grup aşamasında kozlarını paylaşacak. Play-in üst turunda alınan sonuçlar ve MSI 2017’de boy gösterecek takımlar şu şekilde:

1 Yorum

1 Yorum

  1. tuğrul

    7 Mayıs 2017 at 01:27

    Supermasive oldukça korkaktı bence rakibe gram hazırlanmamışlar ve maç içinde de taktik değişikliğine gitmediler rakibe fazlasıyla iyi oynadıkları Gragası ve metanın en iyi suportu lulu’yu saldılar.Haliyle sonuç ortada bence Gragas performansını görmelerinin ardından düşünmeleri lazımdı azıcık GAM o kadar kendinden emindi ki seçimlerde düşünmeden kilitliyorlardı Sup ise ne yapacağanı bilmiyor arada farklı seçim gösterip başka bir şey seçiyordu.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir