League of Legends

Güncellenen Warwick’in yetenekleri belli oldu

surrenderat20.net

Şampiyon güncellemesi konusunda hız kesmeyen Riot Games, dün yayınladığı fragmanın ardından bugün Facebook üzerinden yeni Warwick’in yeteneklerini bir video ile duyurdu. Görsel olarak beklenildiği gibi etkileyici olan şampiyon, oynanış açısından ise birçok farklılık içerecek gibi gözüküyor.

2017 sezonu başlamadan kısa bir süre önce Riot Games ilk şampiyon güncellemesini duyurdu. Dün yayınladığı kısa fragman ile League of Legends camiasında büyük bir heyecan yaratan şirket, Facebook sayfasında paylaştığı video ile şampiyonun yeteneklerini de duyurdu.

Yeni Warwick’in yeteneklerinin açıklaması henüz paylaşılmazken, oyuncular videodan yetenek seti hakkında bilgi sahibi olabilir. Şampiyonun pasifi videoda hiçbir şekilde gösterilmezken, spekülasyon olarak şu anki pasifinin değişmeyeceğini söylemek mümkün. WW, yeni Q yeteneği ile kısa mesafe zıplayabilecek ve rakip şampiyonun arkasına geçebilecek. Şampiyonun yeni W yeteneği ise en yakın rakip şampiyonu takip etmesine yarayacak gibi gözüküyor. Bununla beraber E yeteneği belirli bir alandaki rakip şampiyonlara “fear” uygulayacak. Şampiyonun en merak edilen yeteneği R ise W yeteneği ile uyumlu bir şekilde çalışıyor olabilir. Takip edilen hedefe zıplamasına yardımcı olan R yeteneği, şimdi R yeteneğinden çok farklı olmamakla beraber skillshot olacak. Videodan da görüldüğü üzere W kullanıldıktan sonra R yeteneğinin menzili çok daha fazla oluyor.

Henüz şampiyonun yeteneklerinin hasarı konusunda da bir açıklama bulunmuyor. Fakat bir süredir rolün ne kadar zayıf olduğu konusunda yakınan nişancılar, güncellenen Warwick ile daha da zor durumda kalacak gibi gözüküyor.

Güncelleme: League of Legends’ın resmi sitesinden yapılan açıklama ile beraber şampiyonun yetenekleri de tamamıyla belirlendi. Warwick’in yetenek kiti şu şekilde:

Pasif – Ebedi Susuzluk:

Warwick’in normal saldırıları ilave büyü hasarı verir. Warwick’in can miktarı yarıdan azsa Warwick ilave hasara eşdeğer miktarda iyileşir.

Q – Cani Diş:

Warwick ileri atılarak hedefini ısırır ve verdiği hasarın bir kısmı kadar iyileşir. Tuş basılı tutulduğunda Warwick hedefe kilitlenir ve bu hedefin arkasına atlar.

W – (pasif) Kan Peşinde:

Can miktarı yarıdan az olan rakip şampiyonlar arkalarında görülebilen küresel bir iz bırakır ve Kanlı Av haline gelirler. Warwick Kanlı Av hâlindeki hedeflere karşı hız artışı kazanır ve çatışma dışında bu hedeflere doğru hareket ederken büyük miktarda hareket hızı elde eder. Bu ilaveler can miktarı çok düşük olan rakiplere karşı üç katına çıkar.

W (aktif) : Geniş bir alanda, canları tamamen dolu olsa bile bütün şampiyonlara çıkan kan izleri meydana getirir. Ardından en yakındaki şampiyon Kanlı Av hâline gelir. Kan Peşinde’nin aktif etkisinin uzun bir bekleme süresi vardır ama yakınlarda avlanılacak hiçbir rakip yoksa bekleme süresi iki kat hızlı sıfırlanır.

E – Dehşetin Sesi:

Kısa süreliğine Warwick’in aldığı hasar azalır. Bu sürenin sonunda ya da yetenek yeniden etkinleştirildiğinde Warwick uluyarak yakındaki rakiplerin dehşet içinde kaçışmalarına neden olur.

R – Sonsuz Şiddet:

Warwick belli bir yöne atılarak karşısına çıkan ilk şampiyonu sindirir ve sindirme süresi boyunca hasar vererek isabet etkileri uygular. Atılma mesafesi, Warwick’in hareket hızına bağlı olarak artar ve Warwick, Sonsuz Şiddet boyunca verdiği bütün hasar miktarı kadar iyileşir. Atılma sırasında kitle kontrol etkileri Warwick’e işlemez.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir