League of Legends

Huni: SKT’ye gitmeden önce dünyanın en iyisi olduğumu düşünüyordum

Kore merkezli espor medya kuruluşu FOMOS’un sorularını yanıtlayan yıldız üst koridor Huni, geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Fnatic’in espor dünyasına kazandırdığı ve sempatik tavırlarıyla hemen herkes tarafından sevilen Heo “Huni” Seung-hoon, FOMOS’tan Kenzi’nin sorularını yanıtladı. Avrupa sahnesinde takımıyla önemli işlere imza atan ve ardından Kuzey Amerika’nın yolunu tutan genç oyuncu, burada Immortals forması giymişti. Geçtiğimiz yıl ise League of Legends dünyası Huni’nin SK Telecom’a transfer olduğu haberiyle çalkalandı. Ancak yetenekli oyuncu burada ortaya koyduğu performansla taraftarları bir türlü tatmin etmeyi başaramayınca, geçtiğimiz haftalarda yeniden NA LCS’in yolunu tuttu ve Echo Fox’a transfer oldu.

SK Telecom’a transfer olmadan önce kendisini dünyanın en iyi LoL oyuncusu olarak gördüğünü ifade eden Huni, takıma dahil olduktan ve oyuncularla tanıştıktan sonra bu düşüncesinin ortadan kalktığını vurguladı. Neden Avrupa yerine Kuzey Amerika sahnesine dönüş yaptığı sorulduğunda ise Huni samimi bir cevap verdi. EU LCS’te kupa kazandığını ancak NA’de henüz şampiyonluk sevinci yaşayamadığını söyleyen başarılı üst koridor, bu durumun kendisini rahatsız ettiğini ve bu sebeple Kuzey Amerika’yı tercih ettiğini söyledi. Huni ayrıca Kore yemeklerinin Amerika’da çok daha iyi yapıldığını ve ailesi için Los Angeles’ta yaşamanın Avrupa’da yaşamaktan daha kolay olduğunu ifade etti.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir